З тих пір, як світ став знайомий з зволожуючими перевагами фірмовоої лікувальноої олії Moroccanoil - можливо, продукту, який поклав початок захопленню індустрії волосся оліями - його ім'я стало синонімом ефективного і розкішного догляду за волоссям. Тепер бренд робить те ж саме для шкіри, переносячи свою лінію зволожуючих засобів по догляду за тілом.

Призначений для живлення, розгладження і зміцнення, асортимент включає в себе дві олії - суху олію та мерехтливу олію, а також крем для рук, відлущуючий крем, очищуюче мило і два зволожуючих крему для тіла. З акцентом на арганову олію, як і засоби по догляду за волоссям, продукти багаті зволожуючими елементами та просто чудові для літа. Ідеальні для засмаги.

Засновники Moroccanoil, за культову олію для лікування, яка дала нам усім блискуче волосся, запускають лінію продуктів для тіла, кожен з яких містить фірмовий інгредієнт арганової олії.

Асортимент складається з очищаючого мила, яке можна використовувати для обличчя і тіла. Скрабу для тіла Buff, що має легкий аромат апельсинового кольору - желеподібний скраб, що містить висушену апельсинову кірку для видалення мертвих клітин шкіри, можна використовувати на сухій шкірі для інтенсивного скраба або на вологій шкірі для м'якого ефекту. Суфле для тіла, що містить олію ши та арганову олію, швидко вбирається в шкіру, що робить його ідеальним для використання вранці перед одяганням - воно теж охолоджує, ефект подвоюється в післяобідній час.

Для супер-сухої шкіри можна застосовувати інтенсивне зволожуючий засіб, для заспокоєння вдень або вночі. Влітку влітку на вибір пропонуються дві дві: суха олія для тіла яка володіє таким же зухвалим ароматом, що і догляд за волоссям, а мерехтлива олія для тіла відмінно виглядає на засмаглій шкірі.

Чекаємо вас в інтернет магазині BeautyVision, щоб Ви могли відкрити для себе продукцію для догляду за тілом від Moroccanoil.