Київ: доставка кур'єром

Доставка по місту Києву здійснюється кур'єром безкоштовно, за умови, що вартість замовлення перевищує 1000 грн. В разі якщо вартість замовлення не перебільшує 1000,00 грн., то вартість доставки буде 100,00 грн. ( в цю вартість не входить доставка на дачі Осокорки, Русановскі Сади, а також населенні пункти прилеглі до м. Києва. В ці населенні пункти доставка оговорюється окремо). Доставка виконується протягом 1-2 днів з часу підтверждення замовлення. В деякі часи строк доставки може збільшуватись, в разі якщо товар в цей час буде відсутній на складі. Про що Вам повідомить наш менеджер. Доставка здійснюється в рабочі дні з 10:00 до 20:00, а також можлива доставка в виходні дні за домовленістю с нашим менеджером та службою доставки.

У разі доставки поштою по м. Києву доставка буде безкоштовна, за умови, що вартість замовлення перевищує 1000 грн. та здійснено повну передплату за замовлення. Якщо вартість замовлення не перевищує 1000,00 грн., то вартість доставки оплачується покупцем за тарифами компанії, яка доставляє замовлення.

Оплата замовленного товару в м.Києві здійснюється:

- готівкою кур'єрру, під час передачі Вам товару:

- передплата/оплата під час передачі товару з карт VISA чи Master Card (за допомогою Інтернет-банкінга UKRSIB online та інших платіжних систем) чи передплата на розрахунковий рахунок;

- післяплата (при цій умові доставка і переказ грошових коштів здійснюється за рахунок покупця, не залежно від суми покупки). За умови надсилання замовлення поштою.

Доставка по Україні

В інші міста України отправка здійснюється компаніями «Нова Пошта» и "Укрпошта". Доставка оплачивуєтся згідно тарифам компаній «Новa Пошта», "Укрпошта" и доставляєтся в строки які необхідні щоб товар прибув в Ваше місто. Доставка в інші міста України будет безкоштовною, якщо вартість покупки перевищує 1000,00 грн. Відправлення посилок в інші міста України здійснюється після отримання передоплати і буде безкоштовною доставка, якщо сума покупки більше 1000,00 грн. та здійснено повну передплату за замовлення:

- передоплата з карт VISA або Master Card (за допомогою Інтернет-банкінгу UKRSIB online і

інших платіжних систем) або на розрахунковий рахунок;

- післяплата (при цій умові доставка і переказ грошових коштів здійснюється за рахунок покупця, не залежно від суми покупки).

Наш менеджер із задоволенням відповість Вам на всі питання щодо доставки товару і оплати.