Київ: доставка кур'єром

Доставка по місту Києву здійснюється кур'єром безкоштовно, за умови, що вартість замовлення перевищує 950 грн. В разі якщо вартість замовлення не перебільшує 950,00 грн., то вартість доставки буде 80,00 грн. ( в цю вартість не входить доставка на дачі Осокорки, Русановскі Сади, а також населенні пункти прилеглі до м. Києва. В ці населенні пункти доставка оговорюється окремо). Доставка виконується протягом 1-2 днів з часу підтверждення замовлення. В деякі часи строк доставки може збільшуватись, в разі якщо товар в цей час буде відсутній на складі. Про що Вам повідомить наш менеджер. Доставка здійснюється в рабочі дні з 10:00 до 20:00, а також можлива доставка в виходні дні за домовленістю с нашим менеджером та службою доставки.

Оплата замовленного товару в м.Києві здійснюється:

- готівкою кур'єрру, під час передачі Вам товару:

- передплата/оплата пыд час передачі товару з карт VISA чи Master Card (за допомогою Інтернет-банкінга UKRSIB online та інших платіжних систем) чи передплата на розрахунковий рахунок;

- накладеним платежом (при цій умові доставка і переказ грошових коштів здійснюється за рахунок покупця, не залежно від суми покупки).

Доставка по Україні

В інші міста України отправка здійснюється компаніями «Нова Пошта» и "Укрпошта". Доставка оплачивуєтся згідно тарифам компаній «Новa Пошта», "Укрпошта" и доставляєтся в строки які необхідні щоб товар прибув в Ваше місто. Доставка в інші міста України будет безкоштовноюякщо вартість покупки перевищує 950,00 грн. Відправлення посилок в інші міста України здійснюється після отримання передоплати і буде безкоштовною доставка, якщо сума покупки більше 950,00 грн.:

- передоплата з карт VISA або Master Card (за допомогою Інтернет-банкінгу UKRSIB online і

інших платіжних систем) або на розрахунковий рахунок;

- накладеним платежом (при цій умові доставка і переказ грошових коштів здійснюється за рахунок покупця, не залежно від суми покупки).

Наш менеджер із задоволенням відповість Вам на всі питання щодо доставки товару і оплати.